Partybuso nuoma
Ieškote idėjų kaip suregti kitokį vakarėlį? Kodėl jis negalėtų būti ant ratų?
Partybusas tai autobusas pasilinksminimams, čia Jūs galėsite šėlti, šokti ir bendrauti. Kiekvieną kartą partybusui sustojus ir prasivėrus durims Jūs pasitiks vis kita miesto panorama.
Aukštos lubos, plati erdvė ir neįtikėtinai daug žmonių talpinantis salonas garantuos puikiai praleistą laiką.

Partybusas savo interjero prabanga, garso ir media įranga niekuo nenusileidžia bet kokiam limuzinui, o patogumu ir erdve juos lenkia.

Partybuso privalumai

 • Mūsų turimuose partybus’uose patogiai atsisėda 20-35 žmonės
 • Aukštos lubos bei platus interjeras suteikia laisvės švęsti ir linksmintis
 • Įrengtos šokių aikštelės
 • Daug gero garso bei šviesos technikos, užtikrinančios puikią šventės nuotaiką
 • Tamsinti langai bei užuolaidos garantuoja jūsų šventės privalumą, tačiau leidžia jums stebėti besikeičiančius miesto vaizdus
 • Sėdynės išdėstytos tik šonu, todėl nebus svečių sėdinčių į jus nugara ar tokių, kuriems nepatogu bendrauti
 • Strategiškai patogiai išdėstyti stalai-barai leis jums pasidėti gėrimus, stiklines bei užkandžius ir tuo pat metu netrukdys linksmintis
 • Nuo vairuotojo esate pilnai atskirti stacionaria siena todėl nereikės jaudintis nei dėl šventės privatumo, nei svetimo žmogaus jūsų šventėje. Partybuse su vairuotoju sklandžiai bendrausite įrengtu interkomu.
 • Mūsų Partybusus vairuoja tik profesionalūs ir mandagūs vairuotojai

Partybuso nuomos kaina

Partybuso nuomos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių:

 • Dominančios datos: Darbo dienomis bei spalio-balandžio mėnesiais nuomokite pigiau
 • Užsakymo pradžios ir pabaigos vietos: nors turime ne vieną partybusą įvairiose Lietuvos vietose, ir siūlome jus geriausią kainą, tačiau jei tenka atvykti į kitą miestą – prisideda maksimaliai mažas atvykimo mokestis
 • Nuomos trukmės: besidomintiems ilgesne nuomos trukme pasiderame su savimi ir pritaikome nuolaidas papildomoms valandoms
Pasiteirauti

Mūsų paslaugos

Tai bene patogiausiais limuzinas vestuvėms. Partybuso erdvė ne tik leis vienoje vietoje kartu pakviesti švęsti gerokai daugiau svečių, tačiau ir nevaržys jūsų judesių. Todėl pasirinkę Partybusą vestuvėms švęsite linksmiau, o pavargsite mažiau.
Mūsų autobuse vakarėliams yra įrengtas striptizo stulpas, todėl bernvakariui ar mergvakariui galėsite suplanuoti striptizo šokį, kuris nebus ‘adaptuotas” limuzinui.
Taip pat bernvakariams ir mergvakariams iki 11 žmonių rekomenduojame nuomoti partyvan, kurį galime išnuomoti už labai patrauklią kainą. Šis išskirtinis limuzinas neliks nepastebėtas gatvėje.
Gimtadienio šventei išsinuomavę partybusą Jūs galėsite pasikviesti daug draugų ir linksmintis patogiai.
Planuojate gerai praleisti laiką klube?
Vakarą pradėkite partybuse. Gera draugų kompanija, pro šoną skriejanti miesto panorama – tai puikus pre-party.
Norite su draugais passilinksminti kitame mieste? Nežinote kaip nuvažiuoti ir tuo labiau gryžti? 🙂
Su partybus Jūs galėsite vakarėlį pradėti savo mieste, nenuobodžiai nuvykti į savo pasilinksminimų vietą ir būsite saugiai ir linksmai pargabenti atgal.

Don’t drink and drive!

Siūlome partybusu naudotis kaip išskirtiniu transportu Jūsų šventėms ir renginiams. Mes Jus linksmai nuvešime į bet kurią Lietuvos vietą, apžvalgines keliones, degustacijas, koncertus ir vakarėlius.